česká verze   english version

JAK UDĚLAT REZERVACI

 - Little Town Budget Hotel

 

* Rezervaci můžete provést online přes naše webové stránky  MYALLOCATOR.COM  před příjezdem Vám z karty nic nestrháváme.

Jedná se o jednoduchý postup, vyberete termín, počet osob, typ pokoje a počet požadovaných lůžek v pokoji na každou noc. Požadujeme údaje o kreditní kartě pouze jako garanci. Pro online rezervaci neakceptujeme VISA electron nebo MAESTRO. Rezervaci je možno zrušit nejpozději 48 hodin před příjezdem. V jiném případě jsme nuceni Vám účtovat celou částku za první noc.

* Pokoj lze zarezervovat take přes email. Zašleme Vám nabídku, poté popřípadně závazné potvrzení kde bude uvedeno jak bezpečnou cestou nám máte zaslat údaje o vaší kreditní kartě. Platba bude provedena v hotovosti nebo kreditní kartou na recepci během pobytu.

* SKUPINY - V případě, že rezervaci akceptujete, zašleme Vám naše fixní potvrzení s vyčíslením zálohy. Zálohu /50% z celkové částky/ požadujeme zaslat bankovním převodem na náš bankovní účet nejpozději 30 dní před příjezdem. Doplatek je nutné uhradit během pobytu na recepci v hotovosti.

Webdesign by D-sign.cz