česká verze   english version

jak nás najdete

 - Little Town Budget Hotel

 

Jak se k nám dostanete

Malostranske namesti 11/260
118 00 Prague 1 - Lesser Town Square
Czech republic
 
Latitude: 50.0876687
Longitude: 14.4025372 mapa Hostel u Melounu Ke Karlovu 7/457                                                       

Pro zvětšení klikněte zde!

Google maps

Distance calculator 


Městská hromadná doprava.
www.dpp.cz

Z metra stanice Malostranská (trasa A/zelená).
Jakmile vystoupíte z hlavního eskalátoru dejte se doleva, kde uvidíte tramvajovou zastávku, nasedněte na tramvaj 12,20,22,57 a jeďte jednu stanici na Malostranské náměstí. Vystupte a jděte několik metrů ve směru tramvaje, poté zabočte první ulicí doprava ke kostelu Sv.Mikuláše. Náš hotel se nachází po levé straně Malostranské náměstí 11.
Vítejte v u nás!

Z Hlavního nádraží.
Nasedněte na metro (trasa C/červená) a jeďte jednu stanici na „Muzeum“, přestupte na trasu A (zelená) a jeďte 3 stanice na Malostranskou, poté viz. instrukce výše.

Z nádraží Holešovice
Nasedněte na tramvaj č. 12 a jedˇte přímo na Malostranské náměstí (7 stanic)
Poté viz instrukce výše.

Ze Smíchovského nádraží
Nasedněte na tramvaj 12 nebo 20 a jeďte do zastávky Malostranské náměstí (8 stanic). Vystoupte a vraťte se proti směru jízdy a jděte několik metrů, poté zabočte první ulicí doprava ke kostelu Sv. Mikuláše. Náš hotel se nachází po levé straně Malostranské náměstí 11.

Z autobusového nádraží Florenc
Nasedněte na metro (trasa C/červená) a jeďte 2 stanice na „Muzeum“, přestupte na trasu A (zelená) a jeďte 3 stanice na Malostranskou, poté viz. instrukce výše.

Z autobusového nádraží Želivského
Nasedněte na metro (trasa A/zelená) a jeďte přímo do stanice Malostranská,
Poté viz instrukce výše.

Z pražského letiště Praha - Václav Havel
Nasedněte na autobus číslo 119 a jeďte na konečnou stanici Nádraží Veleslavín - nasedněte do tramvaje 20 jeďte na Malostranské náměstí, poté viz instrukce výše.

Autem
Ze směru ulice Karmelitská.
Měli byste se dostat do ulice Karmelitská směrem k Malostranskému náměstí, které objedete a dostanete se ke kostelu Sv. Mikuláše. Náš hotel se nachází naproti v rohu č. 11.

Ze směru ulice Valdštejnská.
Měli byste se dostat do ulice Valdštejnská směrem do centra, kterou projedete do ulice Tomášská až k Malostranskému náměstí. Na semaforu se dáte doprava na náměstí, poté první odbočkou doleva ke kostelu S. Mikuláše. Náš hotel uvidíte téměř naproti v č. 11.

V blízkosti se nachazí placené parkoviště. Více informací se dozvíte na recepci nebo se podívejte na webové stránky www.parkingpraha.cz

Taxi dopravou
chcete-li si pro odvoz k nám domluvit taxi, buďte opatrní: vždy zjistěte cenu od řidiče před vstupem do vozu, řidiči si občas účtují větší částku než na jakou mají nárok. Taxi si můžete objednat i telefonicky - tento způsob je bezpečnější než domluva přímo na ulici AAA taxi - 14014 nebo 233 113 311 - na cenu se řidiče zeptejte raději ihned.
Z letište by cena neměla být vyšší než - 600,-Kč.

Veřejná doprava
ještě předtím než nasednete na metro, autobus či tramvaj nezapomeňte si zakoupit jízdenku, kterou si orazíte u vchodu do metra. Jízdenka za 32 Kč platí v průběhu týdne 90 minut. Lze ji použít pro všechny druhy městské hromadné dopravy. Mějte jízdenku u sebe po celou dobu jízdy. Nemáte-li jízdenku u sebe a přistihne Vás revizor, zaplatíte pokutu 700 Kč. Taktéž si můžete zakoupit 1denní, 3denní nebo 5denní jízdenku - viz. www.dpp.cz

info o městské hromadné dopravě.

 
 
 
 
Webdesign by D-sign.cz