česká verze   english version

Little Town budget hotel Praha

 - Levné bytování v Praze na Malé straně.

 

Little Town Budget Hotel se ukrývá v samotném srdci Prahy, na Malostranském náměstí. Přesto, že poskytuje ubytování v centru Prahy, nabízí domácí atmosféru za rozumné ceny. Najdete nás v krásném domě U Tří zlatých korun pocházejícím z 15. století. Díky umístění v naprostém centru hlavního města vám můžeme poskytnout vše, co od ubytování v Praze můžete čekat - bohaté kulturní vyžití, nezaměnitelnou atmosféru a hlavně komfortní ubytování.

Na Malé Straně si na své přijdete, ať jste milovníkem nevázaného nočního života, nebo je vaším koníčkem kultura.
V Praze se setkávají nejrůznější turisté od batůžkářů až po velice movitou klientelu. Pro každého z nich máme ideální typ ubytování. Praha může vykukovat z okna komfortního pokoje, apartmentu nebo dormitorů, které představují nejlevnější ubytování. V Praze je sice vždy co dělat, ale budete-li chtít chvíli jen tak relaxovat, je vám k dispozici naše terasa, nebo si můžete dát s ostatními šálek kávy ve společenské místnosti.

Chcete-li stylové a komfortní ubytování, v centru Prahy neexistuje lepší místo než náš Little Town Budget Hotel. Přesvědčte se sami, že i levné ubytování v Praze má své kouzlo, a přijďte k nám prožít pár nezapomenutelných nocí.

Webdesign by D-sign.cz